כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים

קונספט מלא של תוכן - כתיבה ועריכת לשון

כתיבת תוכן לאתרים מתחילה בהבנת מהות העסק, ובמילים מעונבות יותר נהוג לומר – אפיון התוכן.

בכתיבת תוכן לאתרים של חברות ועסקים אני  מתחילה בשלב הראשוני והחשוב – אפיון התוכן. המטרה היא לאסוף כמה שיותר מידע, שיעזור לי בהמשך בכתיבה המותאמת לאתר. אחרי הכול לא משנה מהו התחום המקצועי של העסק, עורך דין, עיצוב ומיתוג גרפי או בית ספר לקונדיטוריה, מאחורי כל אותם מקצועות עומדים אנשים, והם לב ליבו של העסק. 
באמצעות השיחה עם הלקוחות אני לומדת להכיר את בעל או בעלת העסק: מדוע בחרו במוצרים אלו דווקא, מהי האג'נדה שלהם, מהם הקווים האדומים שלהם, היכן הם מרשים לעצמם לזרום, מהו סגנון הדיבור שלהם. חוקרת וחופרת וחוזר חלילה.

דרכם אני לומדת גם על קהל היעד. מה מאפיין את האנשים שמתעניינים במוצר או בשירותי בית העסק, מה הם אוהבים לעשות, מה מסקרן אותם ומה יביא אותם לקריאה.

אחר כך אני ניגשת למלאכת כתיבת אתר התוכן, וכשיש ברשותי מידע טכני לצד מידע אנושי המלאכה שלי הרבה יותר קלה… רגע כותבת, כבר ממשיכים.

היתרונות שלי בתחום כתיבת תוכן לאתרים הוא הם: ניסיון רב בכתיבה לענפים מקצועיים שונים, היכרות וידע מקצועי בבניית אתרים, שמאפשר לי לראות את התוכן בצורה רחבה יותר, וגם ההכשרה שלי בתחום העריכה הלשונית, כך שלפני מסירת הטקסטים לבדיקת הלקוח הטקסטים עוברים גם עריכה לשונית. שנהייה בטוחים שהתוכן תקני, ושלא נקבל 'קנס' מהאקדמיה ללשון עברית.

מכאן ממשיכים לשלב התיקונים, הערות והארות. ללקוחות שלי, שלפעמים נבוכים לעשות שינוי בטקסים שכתבתי, אני תמיד אומרת, שבסופו של דבר זה שלהם, לא שלי, ולכן חשוב שהם יתחברו לטקסט ולא אני.

חברים וחברות, אם גם לכם חשוב להיראות מצוין שם בחוץ, בזירה הדיגיטלית, אל תתנו לתוכן לקלקל לכם את התדמית. התקשרו עכשיו ונצא לדרך…

גלית בן חמו – כתיבת תוכן לאתרים

חופית ממליצה...

אם כבר אני מספרת על האתר רציתי לפרגן בענק לאחת ויחידה גלית בן חמו כותבת תוכן מופלאה, שעשתה איתי עבודה מדהימה על האתר.

את כל חומר הגלם שקיבלה הפכה לזהב, נכנסה לראש שלי ויצרה חומר משובח.
היא מלאת נתינה, עובדת מהנשמה, רצינית ומקצועית,
אם מישהו צריך עזרה בכתיבת תוכן, היא האחת.

תודה רבה גלית

כתיבה לאתר בתחום הרפואה הסינית

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבה לאתר של ברטה

כתיבה לאתר של עורכת הדין ורה קירשטיין

כתיבת תוכן לאתר

כתיבה לאתר חנות אופניים